ProWrestling Society
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProWrestling Society

PRO WRESTLING SOCIETY.. COME AND HAVE FUN!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любима банда/изпълнител?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
BoRn_2B_GoD
Moderator
BoRn_2B_GoD


Брой мнения : 78
Join date : 20.03.2008
Age : 34

Любима банда/изпълнител? Empty
ПисанеЗаглавие: Любима банда/изпълнител?   Любима банда/изпълнител? EmptyПет Мар 21, 2008 8:44 am

Споделете кой е любимия ви изпълнител или банда и защо. Не е проблем да споменете и няколко имена Wink


Лично на мен любимата ми банда е Limp Bizkit, въпреки всичко, което се случи с тях. Стиловете. през които са преминали ми харесват до един, като изключим това, което чухме в The Unquestionable Truth Pt.1. System of A Down пък винаги са ми били нещо като еталон за качествена банда - нямат нито едно слабо звено. Перфектен вокал и китарист, много добри бас китарист и барабанист. Вокала Serj Tankian също изключително много ме зарадва със самостоятелния си албум.

Има и много други групи, които харесвам най-вече заради стойностните им песни. Такива банди са Disturbed, Drowning Pool, Saliva, Three Days Grace, Adema (старите), KoRn, AFI, Thousand Foot Krutch, Spineshank, Seether, Within Temptation и др.
Върнете се в началото Go down
http://bireto.blogspot.com/
KENNEDY
Admin
KENNEDY


Брой мнения : 184
Join date : 16.03.2008

Любима банда/изпълнител? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима банда/изпълнител?   Любима банда/изпълнител? EmptyПет Мар 21, 2008 8:50 am

Групи: 12 Stones, Metallica, DRS, Dimna Zavesa, Upsurt

Изпълнители: Spens, L`il Wayne, Toni Storaro

Хах нетрадиционен избор наистина, но какво да се прави обичам много стилове Smile
Върнете се в началото Go down
https://prowrestlingsociety.bulgarianforum.net
MaLeS
Moderator
MaLeS


Брой мнения : 40
Join date : 16.03.2008
Age : 29
Местожителство : София

Любима банда/изпълнител? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима банда/изпълнител?   Любима банда/изпълнител? EmptyПет Мар 21, 2008 9:10 am

Групи:
Linkin Park, Breaking Benjamin, Limp Bizkit, Disturbed, System of a down, Metallica, Iron Maiden, Alvin and The Chipmunks
Изпълнители:
Ами май нямам...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любима банда/изпълнител? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима банда/изпълнител?   Любима банда/изпълнител? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Любима банда/изпълнител?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ProWrestling Society :: Други :: Music-
Идете на: