ProWrestling Society
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProWrestling Society

PRO WRESTLING SOCIETY.. COME AND HAVE FUN!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man?

Go down 
5 posters

Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man?
Да
Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? I_vote_lcap80%Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? I_vote_rcap
 80% [ 4 ]
Не
Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? I_vote_lcap20%Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
Общо гласове : 5
 

АвторСъобщение
KENNEDY
Admin
KENNEDY


Брой мнения : 184
Join date : 16.03.2008

Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? Empty
ПисанеЗаглавие: Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man?   Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? EmptyПон Мар 17, 2008 1:00 am

Та кажете какво мислите за двамата?
Върнете се в началото Go down
https://prowrestlingsociety.bulgarianforum.net
deLLeter
Moderator
deLLeter


Брой мнения : 11
Join date : 16.03.2008
Age : 30

Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man?   Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? EmptyПон Мар 17, 2008 7:10 am

Значи Curry Man aka. Chris Daniels ме кефи ,ама Шарки с тоя Stone Cold Style - не


Последната промяна е направена от deLLeter на Пет Мар 21, 2008 7:29 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
MaLeS
Moderator
MaLeS


Брой мнения : 40
Join date : 16.03.2008
Age : 29
Местожителство : София

Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man?   Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? EmptyЧет Мар 20, 2008 1:55 pm

Като отбор много ме радват Smile
Върнете се в началото Go down
BoRn_2B_GoD
Moderator
BoRn_2B_GoD


Брой мнения : 78
Join date : 20.03.2008
Age : 34

Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man?   Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? EmptyНед Мар 23, 2008 10:31 am

Не. Oсобено това, което е принуден да прави Daniels. Надявам се в скоро време (в XScape мача на Lockdown например) да махне маската. Оттам може да почне интересна история Smile Колкото до Shark Boy... ами не ми е весел. Особено откакто започна с Stone Cold имитациите, които според мен са по-скоро подигравка със самия Sharky. Т.е. искам ги поотделно и както преди Wink
Върнете се в началото Go down
http://bireto.blogspot.com/
nexus
Jobber
Jobber
nexus


Брой мнения : 26
Join date : 23.03.2008
Age : 33

Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man?   Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? EmptyНед Мар 23, 2008 11:18 am

Невоятни са тия двамата.Къртят отвсякъде, особено Даниелс с образа си от Япония.Sharkboy със тоя"Stone Cold" гимика рулира.Това е най-забавния ми отбор в момента изобщо от кеч организацийте, който следя в момента.И двамата са забавни, знаят как да си играят ролите, иман солидни кеч умения, особено Даниелс и да гледам мачове с тях си е несравнимо удоволствие.Едва ли скоро ще ми омръзнат... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man?   Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Харесват ли ви Shark Boy & Curry Man?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ProWrestling Society :: Изложение :: Total Nonstop Action :: TNA Дискусии-
Идете на: