ProWrestling Society
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProWrestling Society

PRO WRESTLING SOCIETY.. COME AND HAVE FUN!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кой има по голяма нужда от МЕ пуш?

Go down 
5 posters

Кой има по голяма нужда от МЕ пуш?
Shelton Benjamin
Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? I_vote_lcap60%Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? I_vote_rcap
 60% [ 3 ]
Carlito
Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? I_vote_lcap40%Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? I_vote_rcap
 40% [ 2 ]
Общо гласове : 5
 

АвторСъобщение
KENNEDY
Admin
KENNEDY


Брой мнения : 184
Join date : 16.03.2008

Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой има по голяма нужда от МЕ пуш?   Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? EmptyПон Мар 17, 2008 12:53 am

Кой според вас има по-голяма нужда от един Мейн Евент пуш и кой трябва да го получи?
Върнете се в началото Go down
https://prowrestlingsociety.bulgarianforum.net
deLLeter
Moderator
deLLeter


Брой мнения : 11
Join date : 16.03.2008
Age : 30

Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой има по голяма нужда от МЕ пуш?   Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? EmptyПон Мар 17, 2008 6:53 am

Шелтън ! Все пак той има доста добри изяви в ECW, а Carlito почти нищо не прави ... Аз поне скоро не съм го виждал да се бие ...
Върнете се в началото Go down
The Pain




Брой мнения : 2
Join date : 17.03.2008

Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой има по голяма нужда от МЕ пуш?   Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? EmptyПон Мар 17, 2008 12:11 pm

Карлито.Въпреки че Шелтън е много по-добър на ринга,Карлито е супер на микрофона,много по-харизматичен е и има вид на шампион.
Върнете се в началото Go down
BoRn_2B_GoD
Moderator
BoRn_2B_GoD


Брой мнения : 78
Join date : 20.03.2008
Age : 34

Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой има по голяма нужда от МЕ пуш?   Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? EmptyЧет Мар 20, 2008 2:07 pm

Карлито. По-харизматичен е, по-добър с микрофона, има добър контакт с публиката... Може би само образът му не е подходящ за Main Eventer. Прекалено е... весел Smile А и нещата, които се случиха покрай него ще забавят издигането му, но съм сигурен, че той без проблем може да е в МЕ до 2-3 години.

Колкото до Шелтън: това момче нещо по-значително от ECW Championship-a едва ли ще види. Ако ще и да си направи косата розова! Просто... не искам да прозвуча като расист, но трудно се успява в WWE ако си афроамериканец. Лешли беше щастливо изключение, а Букър видяхме как бе закопан. Иначе признавам, че Бенджамин е невероятен атлет. Участието му в MITB-тата само го доказва. Просто ако не получи подкрепа от някой ветеран (Майкълс да речем) не виждам как ще успее.
Върнете се в началото Go down
http://bireto.blogspot.com/
juicy_g
Jobber
Jobber



Брой мнения : 12
Join date : 16.03.2008

Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой има по голяма нужда от МЕ пуш?   Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? EmptyСъб Мар 22, 2008 5:40 pm

Три пъти е бил вече Интерконтинентален шампион Шелтън защо пък да не вземе някоя титла отново? Иначе мисля,че карлито заслужава един Майн Евент пуш. Както казаха преди мен той е супер на микрофона и има добър контакт с публиката. afro afro
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой има по голяма нужда от МЕ пуш?   Кой има по голяма нужда от МЕ пуш? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кой има по голяма нужда от МЕ пуш?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ProWrestling Society :: Изложение :: World Wrestling Entertainment :: WWE Дискусии-
Идете на: