ProWrestling Society
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProWrestling Society

PRO WRESTLING SOCIETY.. COME AND HAVE FUN!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Форума търси помощник admin!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
KENNEDY
Admin
KENNEDY


Брой мнения : 184
Join date : 16.03.2008

Форума търси помощник admin! Empty
ПисанеЗаглавие: Форума търси помощник admin!   Форума търси помощник admin! EmptyНед Мар 16, 2008 6:07 am

Който има желание да се занимава с тази отговорна работа да пише в тази тема аз ще избера от кандидатите.
Върнете се в началото Go down
https://prowrestlingsociety.bulgarianforum.net
Ledg
Admin
Ledg


Брой мнения : 21
Join date : 16.03.2008
Age : 30
Местожителство : Kozloduy, Bulgaria

Форума търси помощник admin! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума търси помощник admin!   Форума търси помощник admin! EmptyНед Мар 16, 2008 6:11 am

Ми аре аз се записвам. Може да прозвучи грубо, но сигурно директно ще ме избереш, след това което напарвих за теб във всички форуми, които създадохме...
Върнете се в началото Go down
KENNEDY
Admin
KENNEDY


Брой мнения : 184
Join date : 16.03.2008

Форума търси помощник admin! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума търси помощник admin!   Форума търси помощник admin! EmptyНед Мар 16, 2008 6:24 am

Ledg написа:
Ми аре аз се записвам. Може да прозвучи грубо, но сигурно директно ще ме избереш, след това което напарвих за теб във всички форуми, които създадохме...

Ок Ledg е новия admin на форума.
Върнете се в началото Go down
https://prowrestlingsociety.bulgarianforum.net
Sponsored content





Форума търси помощник admin! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума търси помощник admin!   Форума търси помощник admin! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Форума търси помощник admin!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ProWrestling Society :: Форум :: Форумни Новини-
Идете на: