ProWrestling Society
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProWrestling Society

PRO WRESTLING SOCIETY.. COME AND HAVE FUN!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мнението ви за Wrestlemania 24!? (SPOILERS)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
KENNEDY
Admin
KENNEDY


Брой мнения : 184
Join date : 16.03.2008

Мнението ви за Wrestlemania 24!? (SPOILERS) Empty
ПисанеЗаглавие: Мнението ви за Wrestlemania 24!? (SPOILERS)   Мнението ви за Wrestlemania 24!? (SPOILERS) EmptyПет Апр 04, 2008 2:26 am

Цитат :
WrestleMania 24 or WrestleMania XXIV took place on March 30, 2008 in Orlando, Florida. This was the biggest WrestleMania under the sun.

Here are the results of WrestleMania 24 :

24-man Battle Royal winner is Kane who had won the ECW Championship against Chavo Guerrero.

Belfast Brawl winner is John “Bradshaw” Layfield who smashed Finlay.

Money in the Bank ladder match: CM Punk won the match

Batista defeat Umaga in Smackdown vs RAW brand supremacy match

Playboy BunnyMania Lumberjack match winners are Beth Phoenix and Melina.

Shawn Michaels def. Ric Flair in a Carrer Treating Match

Triple Threat match for the WWE Championship winner : Randy Orton defeated Triple H and John Cena .

Floyd Mayweather def. Big Show

World Heavyweight Championship winner: The Undertaker won the title against Edge.
Върнете се в началото Go down
https://prowrestlingsociety.bulgarianforum.net
BoRn_2B_GoD
Moderator
BoRn_2B_GoD


Брой мнения : 78
Join date : 20.03.2008
Age : 34

Мнението ви за Wrestlemania 24!? (SPOILERS) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Wrestlemania 24!? (SPOILERS)   Мнението ви за Wrestlemania 24!? (SPOILERS) EmptyПет Апр 04, 2008 2:36 am

Първо няколко думи за организацията - невероятни пироефекти, страхотна атмосфера на стадиона и множество добри entrance-и. Идеята ринга да бъде покрит беше много добра, а и все пак куфарчето трябваше да виси някъде Very Happy Като единствен проблем мога да спомена лекия проблем с електричеството, започнал в Bunnymania мача и продължил в WWE Championship-a. Сега за мачовете:

Belfast Brawl: JBL vs Finlay - получи се по-добър мач отколкото очаквах. Може би заради факта, че е opener, но успя да ме надъха и точно, когато ми стана интересно, взе че свърши. Победата за Брадшоу не съм я очаквал. Сега нещата ми изглеждат някак незавършени... Иначе brawl-a си го биваше. Само малко кръв му липсваше.

Money in the Bank - адски добър мач! Много спотове, като дори и тези, които не се развиха
по план кефеха! Шелтън за пореден път беше героя на мача, подпомаган от Карлито и Морисън. Пънк, Кенеди и Джерико помагаха за поддържането на атмосферата. Имам странното чувство, че присъствието на MVP беше само, за да се конфронтира с Мат Харди. Това беше и един от най-интересните моменти в мача. Искрено се зарадвах да видя Мат. Колкото до победата на Пънк - дойде много изненадващо за мен, но се радвам за него. Всички знаем на какво е способен => заслужава title reign много скоро.

Battle of the Brands: Umaga vs Batista - разочарованието на вечерта.... Този мач беше по-лош отколкото очаквах. Не знам защо трябваше цял мач Умага да мачка Батиста и накрая той да победи с некадърно направена Batista Bomb. Вече не съм особено обнадежден от факта, че враждата им трябва да продължи...

ECW Championship: Chavo Guerrero vs Kane - когато разбрах, че Кейн е спечелил Battle Royal-a се зарадвах, но идеята, че най-вероятно ще падне от Чаво не ми хареса. За моя ОГРОМНА радост (аз съм си Kane mark от хлапе Razz ) след един Chokeslam той взе шибаната титла. Това беше един от най-големите mark out моменти в живота ми bounce Който каквото и да ми говори - Кейн залужава проклетото злато! А това, че мачът бе кратък е без значение. С няколко секунди го утвърдиха отново като monster, а и Чаво (най-вероятно) бе наказан за възможното му присъствие зад кулисите на iMPACT.

Career Theatening Match: Ric Flair vs Shawn Michaels - най-емоционалния мач, който си спомням. И двамата дадоха всичко от себе си. Рик направи невероятен мач за човек на неговите години. Отдавна не го бях виждал в такава форма. Майкълс, както на всяка предишна Mania, се постара "to steal the show". И успя. На моменти дори повярвах, че Рик може да спечели и да се retire-не доброволно. Toва обаче не стана. Той се "помоли" за втори Sweet Chin Music и го получи. И заплака... Няма да крия, седейки пред компютъра си аз изпратих тази легенда с леко ръкопляскане и сълзи. Нищо, че гледах rip на шоуто. Нищо, че публиката в Орландо го направи 10-ина часа преди мен. Това няма значение. Една легенда си отиде от WWE по възможно най-уникалния начин. Поклон!

BunnyMania Lumberjack Match - ммм, ставаше за гледане, а и Снуп Дог рулира. Clothesline-a за Сантино ме разби! cheers После и целувката с Мария... нямам думи. Човекът се постара да се получи добро шоу. Момичетата също, макар че изгасването на тока дойде и за тях като гръм от ясно небе. Поносим мач.

Triple Threat WWE Championship: Randy Orton vs Triple H vs John Cena - Oк, стана почти същото като през 2006: малко време за трима добри кечисти. Мачът трябваше да се проточи още доста и щеше да стане с пъти по-добър. Сега само краткоста му и изолирането на Ортън го направиха по-малко добър. Края? Невероятен Very Happy Не знам, просто както всички останали и аз бях отписал Ранди. Изглежда от WWE обаче са съгласни, че заслужава да бъде шампион още малко. Изненадата на вечерта Wink

Mayweather vs Big Show - стана много по-интересен и развлекателен мач отколкото съм очаквал. Победата на Мейуедър беше ясна, само ме издразни как след края на мача изведнъж беше в отлично здраве... Тъпо боксьорче. Радвам се, че няма да го виждам отново.

World Heavyweight Championship: Undertaker vs Edge - след като го пренебрегнаха миналата година, тази Тейкър получи същинския главен мач. Доста добър при това, с много напрежение. Streak-а винаги ми се струва застрашен, така беше и сега. Болката в гърба (която май бе истинска) на Гробаря малко позабави мача, но не развали цялостното ми впечатление от него. Краят също бе много изненадващ и според мен е добре, че разчупват образа (и поредицата от победи с Tombstone) с използването на хватката за предаване за победата. Крайно време е обаче да й измислят име Smile Острието също се постара. Това момче заслужаваше този main event.

Като цяло: чакането си струваше. WrestleMania си е WrestleMania. Вече чакам нумеро 25. Мачовете като цяло бяха на добро ниво, а някои моменти ще се помнят мноооого дълго. Браво на WWE за страхотното шоу Smile
Върнете се в началото Go down
http://bireto.blogspot.com/
 
Мнението ви за Wrestlemania 24!? (SPOILERS)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Smackdown 21.03.08 Spoilers
» WRESTLEMANIA 24 Card

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ProWrestling Society :: Изложение :: World Wrestling Entertainment :: WWE Дискусии-
Идете на: