ProWrestling Society
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProWrestling Society

PRO WRESTLING SOCIETY.. COME AND HAVE FUN!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Marco Corleone aka Mark Jindrak - еволюция в Мексико?

Go down 
АвторСъобщение
BoRn_2B_GoD
Moderator
BoRn_2B_GoD


Брой мнения : 78
Join date : 20.03.2008
Age : 34

Marco Corleone aka Mark Jindrak - еволюция в Мексико? Empty
ПисанеЗаглавие: Marco Corleone aka Mark Jindrak - еволюция в Мексико?   Marco Corleone aka Mark Jindrak - еволюция в Мексико? EmptyНед Мар 30, 2008 12:15 pm

Наскоро реших, че трябва да позапълня културата си относно Lucha libre с няколко шоута. За целта избрах CMLL. Там ми направи невероятно впечатление т.нар. Marco Corleone, който ми беше супер познат и си личеше ясно, че не е американец. Кратка справка потвърди съмненията ми - Mark Jindrak, някогашното протеже на Енгъл от WWE, сега е в Мексико. Трябва да призная, че той се справя доста добре спрямо мнозинството мексиканци и по-американския му стил на wrestling определено внася разнообразие. Образът на италианец също не е лош, макар да седи само за фон Very Happy Според мен в Мексико той се е развил доста добре и без проблем може да получи нов шанс в WWE или пък в TNA. А и жените (поне мексиканките) са луди по него. Тялото му е безупречно това е факт, но и уменията му са ниво, а харизмата е на макс. Като цяло мисля, че без проблем можем да го видим някой ден в американските mainstream-ки, стига и той да го пожелае де.

Ако някой е гледал нещо с него, дори и в WWE периода му, и има мнение по въпроса, нека го сподели в тази тема Smile

За повече инфо: тук
Върнете се в началото Go down
http://bireto.blogspot.com/
 
Marco Corleone aka Mark Jindrak - еволюция в Мексико?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ProWrestling Society :: Изложение :: Other Wrestling-
Идете на: