ProWrestling Society
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProWrestling Society

PRO WRESTLING SOCIETY.. COME AND HAVE FUN!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Heroes - мнения и дискусия

Go down 
АвторСъобщение
BoRn_2B_GoD
Moderator
BoRn_2B_GoD


Брой мнения : 78
Join date : 20.03.2008
Age : 34

Heroes - мнения и дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Heroes - мнения и дискусия   Heroes - мнения и дискусия EmptyСря Мар 26, 2008 1:48 pm

Kажете мнението си за сериала "Heroes". Наскоро започнаха да го излъчват и по Нова ТВ, така че ако преди не сте го гледали сега може би някои го следят. Кажете дали сериала ви харесва или не, какво точно ви харесва или ви дразни, кой герой ви е най-симпатичен и кой най-противен и така Very Happy

Аз лично изгледах 5 епизода от първи сезон преди няколко месеца, но оттогава не ми оставаше време да продължа с другите. Наскоро се намери време и за 5 дни изгледах оставащите ми 18 епизода от първи сезон и сега започнах втори. Трети ще си го гледам ежеседмично през есента Heroes - мнения и дискусия Wink Какво ме радва в сериала: всички герои имат обикновени човешки съдби, които се преплитат по един адски як начин.

Най-много ме радва Сайлър - егоцентричен, целенасочен и могъщ. А и е уверен в себе си, за разлика от повечето. Това, че се води от лошите няма значение Very Happy Най-антипатичен ми беше Томсън (героя на Ерик Робъртс), един от шефовете на компанията, но той поне умря Very Happy Ta така... ако има фенове, вие сте наред. Навит съм да обсъждам сериала епизод по епизод Heroes - мнения и дискусия Laugh
Върнете се в началото Go down
http://bireto.blogspot.com/
 
Heroes - мнения и дискусия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ProWrestling Society :: Други :: Movies & TV-
Идете на: