ProWrestling Society
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProWrestling Society

PRO WRESTLING SOCIETY.. COME AND HAVE FUN!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Настояще и бъдеще на ECW Championship

Go down 
АвторСъобщение
BoRn_2B_GoD
Moderator
BoRn_2B_GoD


Брой мнения : 78
Join date : 20.03.2008
Age : 34

Настояще и бъдеще на ECW Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Настояще и бъдеще на ECW Championship   Настояще и бъдеще на ECW Championship EmptyСря Мар 26, 2008 8:33 am

Какво е мнението ви за сегашното състояние на ECW World Title? Мислите ли, че титлата загуби блясъка си откакто е в WWE и ако "да", каква според вас е причината това да стане? Как оценявате досегашните шампиони във времето, през което титлата е в WWE? Какво мислите, че я очаква в бъдеще?

Накратко казано - тук е мястото да изкажете мнението си за ECW титлата Smile
Върнете се в началото Go down
http://bireto.blogspot.com/
BoRn_2B_GoD
Moderator
BoRn_2B_GoD


Брой мнения : 78
Join date : 20.03.2008
Age : 34

Настояще и бъдеще на ECW Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настояще и бъдеще на ECW Championship   Настояще и бъдеще на ECW Championship EmptyЧет Апр 03, 2008 10:05 am

Изглежда аз трябва да дам пример какво да се пише... ок Very Happy Kaто за начало още със спечелването на титлата от Ван Дам през 2006-а на мен ми стана ясно, че този колан трудно ще си пробие път към върха. Reign-a на Big Show леко ме разубеди - защитаваше я най-вече срещу Сабу, но все пак взе участие във враждата с Букър и Сина и това направи титлата малко по-значима. Шампионството на Лешли премина в глупава вражда с Винс (периода, в който той държеше колана въобще не искам да го споменавам), а последвалото спечелване на титлата от Морисън и многото мачове с CM Punk тотално закопаха колана. Punk взе титлата, всички се радваха и какво стана? Вражди с Морисън и Миз, Big Daddy V и накрая Чаво. В този момент титлата си беше отлетяла към midcard-a. Спечели я Чаво (което не го очаквах) и това тотално я закопа. Трябваше и стабилен кечист, който да вдигне малко престижа на титлата. И хоп - на Мания я дадоха на Кейн.

Няма да крия радоста си от този факт. Кейн заслужава много повече от тази титла, но това може би е началото на един сериозен push. Сега могат да се заформят по-стабилни мачове за титлата, както и интересни вражди около нея, тъй като вече не е нужно за нея да се бият хора с телесложението на Пънк и Чаво (нищо против тях Smile ). Това, което обаче ще продължи да й липсва (или поне така мисля) са качествените No Rules мачове. Че същността на някогашното ECW отдавна е забравена е ясно, но поне за титлата може да има стойностни Hardcore мачлета, а с шампион като Кейн това е лесно постижимо. Надявам се reign-a му да продължи доста време, след което титлата да попадне в ръцете на още една изградена звезда, за да се вдигне отново престижа й.

Както се вижда не я отписвам. Титлата може да се изравни с другите две (макар и доста трудно), но за целта трябва да я дават на вече утвърдени звезди, а не да я ползват за лансиране на хора като Морисън и Чаво. Това е Smile
Върнете се в началото Go down
http://bireto.blogspot.com/
 
Настояще и бъдеще на ECW Championship
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ProWrestling Society :: Изложение :: World Wrestling Entertainment :: WWE Дискусии-
Идете на: