ProWrestling Society
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProWrestling Society

PRO WRESTLING SOCIETY.. COME AND HAVE FUN!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Pro Wrestling Society Diary 2008 (SHOWS)

Go down 
АвторСъобщение
KENNEDY
Admin
KENNEDY


Брой мнения : 184
Join date : 16.03.2008

Pro Wrestling Society Diary 2008 (SHOWS) Empty
ПисанеЗаглавие: Pro Wrestling Society Diary 2008 (SHOWS)   Pro Wrestling Society Diary 2008 (SHOWS) EmptyНед Мар 23, 2008 3:05 pm

В тази тема ще пускам шоутата и PPV-тата, а в другата ще можете да коментирате!
Върнете се в началото Go down
https://prowrestlingsociety.bulgarianforum.net
KENNEDY
Admin
KENNEDY


Брой мнения : 184
Join date : 16.03.2008

Pro Wrestling Society Diary 2008 (SHOWS) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pro Wrestling Society Diary 2008 (SHOWS)   Pro Wrestling Society Diary 2008 (SHOWS) EmptyСъб Мар 29, 2008 6:37 am

EPISODE 1: CM PUNK

*CM Punk's mind*
(Вървях задкулисите, мислейки само за собствените си проблеми както обикновено. Тази вечер трябваше да се реши, кой ще бъде главния претендент за световната титла и аз имах участие в този battle royale. От къде подяволите ни събраха, най-добрите от най-добрите, само млади и надеждни таланти и изведнъж всичко живо в един мач. Всеки щеше да иска тази победа, всеки щеше да иска това място.. всеки иска световната титла, но тя пренадлижеше само на един човек.)

Pro Wrestling Society Diary 2008 (SHOWS) 01

~CM Punk се вгледа в приближаващия към него Bryan Danielson

*CM Punk's mind*
(Обикновено не идваше толкова рано, но тази вечер трябваше да защитава титлата си срещу Roderick Strong. Strong... бил съм го хиляди пъти, този шанс трябваше да е мой, но в никакъв случай не се оплаквам.. имах своите възможности и ги пропилях, но тази вечер е моят билет за връщане в главното шоу.. скоро Danielson ще имам своя реванш и тогава ще взема това, което свободно наричаш твоя титла.)

~CM Punk седна на една семпло сглобена пейка и започна да навива бинт около китките си, когато Danielson се спря до него и го погледа с садистичния си поглед.


*(The Champ)Bryan Danielson(The Champ)*
Как е загубеняк?

*(Streight Edge)CM Punk(Streight Edge)*
Имаш мач... можем да пропуснем тази част и да вървиш да защитаваш титлата "си".. докъто е още твоя разбира се!

*(The Champ)Bryan Danielson(The Champ)*
Аха разбирам защо си толкова нервен.. явно си мислиш, че тази вечер ще спечелиш Battle Royal-a и ще се изправиш срещу мен за титлата.. хахах ок успех човече.


*CM Punk's mind*
(Наистина ми се искаше да му забия един в гологлавата смотана физиономия докъто гордо вървеше надолу по-коридора.. Стегни се Пънк тази вечер имаш много по-важни дела, а с този балък ще се справиш по-късно.)

Pro Wrestling Society Diary 2008 (SHOWS) BryanDanielson002

*CM Punk's mind*
(Трябваше да отида до съблекалнята на Samoa Joe за да му върна 20-те кинта, които взех назаем вчера. Ето това се казва приятел, много пъти се е съобразявал с разглезения ми характер, но тази вечер ще сме опоненти и знам, че ако застана на пътя му ще ме пречупи на 2 без да се замисли, това беше той.. нямаше нищо по важно за него от шибаната световна титла.. като се замисля и аз съм същия.)

~Punk застана пред съблекалнята на Joe, замисли се за момент, след което почука и влезе.


*(Streight Edge)CM Punk(Streight Edge)*
Как е човече, дойдох да ти върна 20 кинта.


~Joe спря да навива бинт върху китките си и погледна посетителя си


*(Samoa)Joe(Samoa)*
Точно сега идваш да ми върнеш парите.. идваш само за това!?

*(Streight Edge)CM Punk(Streight Edge)*
Ами да, вчера ти казах, че..

*(Samoa)Joe(Samoa)*
ВЧЕРААА!!!.. вчера ти казах да не идваш днес.. днес сме опоненти, не искам да те виждам и добре го знаеш.

*(Streight Edge)CM Punk(Streight Edge)*
Виж вземи шибаните пари, просто не се чувствам фокусиран, когато съм задължен.. ще говорим после.

Pro Wrestling Society Diary 2008 (SHOWS) SamoaJoe

*CM Punk's mind*
(Хвърлих парите на масата пред него и излязох, изглеждаше много ядосан, но това не ме бъркаше особено. Ако пътя ни се присече довечера, ще направя всичко възможно да размажа копелето докъто вече дори и крака му не приритва.. след това може би ще пием бира в някой бар!)

~END~




SLAMFEST RESULTS 28.03.08

Tag Team Match
Jimmy Yang & Matt Cross vs Chris Bosh & Scott Lost
(WINNERS: Chris Bosh & Scott Lost със Double Brainbuster на Matt Cross)

PWS World Heavyweigh Championship Match
Bryan Danielson (c) vs Roderick Strong
(WINNER: Bryan Danielson via submission. Danielson възползвал се от една грешка на Strong го предаде с финишъра си Cattle Mutilation.)

10 Men Battle Royal n1 Contender for the World Heavyweight Title
Homicide vs Randy Orton vs AJ Styles vs CM Punk vs Mr. Kennedy vs Jeff Hardy vs Samoa Joe vs Shelton Benjamin vs MVP vs Mistico
(WINNER: Jeff Hardy. Последната четворка бе CM Punk, Samoa Joe, Orton & Jeff Hardy, Харди успя да изхвърли Ортън, след което и Joe & Punk, които най-сетне започнаха да се налагат след като цял мач стояха настрана един от друг. #1 Contender-а за титлата на Драгън е Харди.)


СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА ОЧАКВАЙТЕ EPISODE 2: Randy Orton
Върнете се в началото Go down
https://prowrestlingsociety.bulgarianforum.net
 
Pro Wrestling Society Diary 2008 (SHOWS)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Pro Wrestling Society Diary 2008
» Pro Wrestling Society Diary 2008 (PPV CARDS)
» Wrestling Gifs

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ProWrestling Society :: Други :: Fan Fiction-
Идете на: