ProWrestling Society
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProWrestling Society

PRO WRESTLING SOCIETY.. COME AND HAVE FUN!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Нощта на Шампионите е потвърдена !

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ledg
Admin
Ledg


Брой мнения : 21
Join date : 16.03.2008
Age : 30
Местожителство : Kozloduy, Bulgaria

Нощта на Шампионите е потвърдена ! Empty
ПисанеЗаглавие: Нощта на Шампионите е потвърдена !   Нощта на Шампионите е потвърдена ! EmptyНед Мар 23, 2008 1:46 am

Цитат :
Тази година турнира на WWE Vengeance ще бъде "Night of Champions" шоу, също като миналата година. Турнира ще се проведе на 29 Юни.
Върнете се в началото Go down
KENNEDY
Admin
KENNEDY


Брой мнения : 184
Join date : 16.03.2008

Нощта на Шампионите е потвърдена ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощта на Шампионите е потвърдена !   Нощта на Шампионите е потвърдена ! EmptyНед Мар 23, 2008 2:19 am

Ами доволно, мен ми харесва този ход, а и добре продава шоутата.. и могат да развият добри вражди. Очаквам да станат прилични мачове, но в които да няма смяна на шампионите
Върнете се в началото Go down
https://prowrestlingsociety.bulgarianforum.net
nexus
Jobber
Jobber
nexus


Брой мнения : 26
Join date : 23.03.2008
Age : 33

Нощта на Шампионите е потвърдена ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощта на Шампионите е потвърдена !   Нощта на Шампионите е потвърдена ! EmptyНед Мар 23, 2008 7:38 am

Миналият Vengeance ми беше любимото PPV на WWE през 2007.Особено главният мач си беше нещо страхотно като махнем това кой побеждава накрая...Тази година не очаквам повече.Просто ще си е един обикновен турнир и ако на миналогодишният плюсът му беше, че всяка титла беше заложена за първи път.Тази година ще си е нещо нормално.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нощта на Шампионите е потвърдена ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощта на Шампионите е потвърдена !   Нощта на Шампионите е потвърдена ! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нощта на Шампионите е потвърдена !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ProWrestling Society :: Изложение :: World Wrestling Entertainment-
Идете на: