ProWrestling Society
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProWrestling Society

PRO WRESTLING SOCIETY.. COME AND HAVE FUN!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Umaga най-талантливия Super Heavyweight?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
KENNEDY
Admin
KENNEDY


Брой мнения : 184
Join date : 16.03.2008

Umaga най-талантливия Super Heavyweight? Empty
ПисанеЗаглавие: Umaga най-талантливия Super Heavyweight?   Umaga най-талантливия Super Heavyweight? EmptyНед Мар 23, 2008 1:35 am

Главна дискусия за Umaga
Върнете се в началото Go down
https://prowrestlingsociety.bulgarianforum.net
BoRn_2B_GoD
Moderator
BoRn_2B_GoD


Брой мнения : 78
Join date : 20.03.2008
Age : 34

Umaga най-талантливия Super Heavyweight? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Umaga най-талантливия Super Heavyweight?   Umaga най-талантливия Super Heavyweight? EmptyНед Мар 23, 2008 10:21 am

Ако говорим за талант в границите на WWE - мисля, че да. При дебюта му бях доста зле настроен срещу него и Естрада беше единственото около образа, което ми беше интересно за гледане. Пуснаха му победи срещу адски много звезди, за да падне накрая от кой? Ами много ясно, че от Сина. След това загубите зачестиха (нормално е, като след всеки streak...) и това ме накара да гледам мачовете на Умага с малко по-голям интерес.

В момента имам странното усещане, че WWE не знаят какво да го правят. Feud-a с ННН - ok, но оттогава насам той просто... мачка Very Happy Пускат му отново джобър след джобър както преди, а подобен booking винаги ме е дразнел. Преместването в SMACKDOWN и feud-a с Батиста мисля, че ще освежат доста образа му, но дано след това да не се върне отново към просто скуашване на този и онзи...

Проблемът с образа на Umaga е, че бързо се изтърква. Дивакът от джунглата, който мачка всичко пред себе си. Имаше мениджър, сега няма. И? Накъде? Един по-интересен storyline определено ще върне интереса ми към него, но WWE отдавна не се сещат да развиват monster кечистите. А и то си е трудна работа.
Върнете се в началото Go down
http://bireto.blogspot.com/
nexus
Jobber
Jobber
nexus


Брой мнения : 26
Join date : 23.03.2008
Age : 33

Umaga най-талантливия Super Heavyweight? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Umaga най-талантливия Super Heavyweight?   Umaga най-талантливия Super Heavyweight? EmptyНед Мар 23, 2008 11:08 am

Umaga е най-добрият Super Heavyweight кечист на WWE в момента.Напълно съм съгласен с горното мнение, че няма какво да го правят.Седмица след седмица следя RAW само за да видя какво ще правят с него във въпросното издание и от месеци вече гледам едно и също - или мачка някой джобър или него го мачка някой мейн ивентър.Еди Фату беше издигнат, мачкайки всичко живо от дебута си през април 2006 до януари 2007 където постигна целта си - да бъде скуошнат от Сина (знам и други думи с който мога да опиша бати Сина но нека го дадем на култура) и оттам целият му образ се разпадна.Какво щеше да стане ако беше взел титлата на NYR и да я загуби на Royal Rumble по същия начин както загуби и миналата година.После щяха да му измислят един реванш във RAW където Сина да победи и всичко щеше да е наред.Човека поне щеше да е държал титлата, щеше да е постигнал това, което беше искал а букъртите какво правят - целият му образ отиде на кино.Даже на Кали я дадоха WHC а на него, дето я заслужаваше поне месец - един "интерконтинентал", отдавна изгубил величието си.

Да не говорим, че той е една от причините, поради който все още гледам WWE.На NWO EC кой най-добре се представи?Той!.Човека е бърз, техничен, истински кечист но никой няма да го приеме никога сериозно поне докато една от двете световни титли (тази на ECW изгуби престижа си още когато Морисън я спечели на Vengeance и се започна онзи "STAR" гимик).Тогава вече всички ще го признаят.Едмомесечен рейн му е нужен да се окачестви като истинска звезда, нищо повече.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Umaga най-талантливия Super Heavyweight? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Umaga най-талантливия Super Heavyweight?   Umaga най-талантливия Super Heavyweight? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Umaga най-талантливия Super Heavyweight?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ProWrestling Society :: Изложение :: World Wrestling Entertainment :: WWE Дискусии-
Идете на: