ProWrestling Society
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProWrestling Society

PRO WRESTLING SOCIETY.. COME AND HAVE FUN!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 MITB (Дискусии)

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
KENNEDY
Admin
KENNEDY


Брой мнения : 184
Join date : 16.03.2008

MITB (Дискусии) Empty
ПисанеЗаглавие: MITB (Дискусии)   MITB (Дискусии) EmptyНед Мар 16, 2008 4:42 am

MITB (Дискусии) 6642424sq1
Върнете се в началото Go down
https://prowrestlingsociety.bulgarianforum.net
MaLeS
Moderator
MaLeS


Брой мнения : 40
Join date : 16.03.2008
Age : 29
Местожителство : София

MITB (Дискусии) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MITB (Дискусии)   MITB (Дискусии) EmptyНед Мар 16, 2008 7:11 pm

Аз съм убеден че Джерико ще грабне куфарчето, той едва ли като изключим Пънк ще има голяма конкуренция, слава богу че Харди го изхвърлиха от мача Smile . На мен лично ще ми е много интересен този мач Smile .
Върнете се в началото Go down
BoRn_2B_GoD
Moderator
BoRn_2B_GoD


Брой мнения : 78
Join date : 20.03.2008
Age : 34

MITB (Дискусии) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MITB (Дискусии)   MITB (Дискусии) EmptyЧет Мар 20, 2008 1:25 pm

Честно казано с махането на Харди всеки от сегашните участници (дори Шелтън) ми се струва възможен победител. Все пак бих заложил на Джерико или Кенеди. Имах надежди Кенеди да е човекът с нов победен streak на Mania и тази надежда все още не е умряла. Но и Джерико да спечели пак ще съм доволен. Иначе очаквам може би най-добрия MITB досега, имайки предвид участниците.
Върнете се в началото Go down
http://bireto.blogspot.com/
juicy_g
Jobber
Jobber



Брой мнения : 12
Join date : 16.03.2008

MITB (Дискусии) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MITB (Дискусии)   MITB (Дискусии) EmptyСъб Мар 22, 2008 5:25 pm

Мисля и се надявам да спечели Шелтън. Има качества и ми харесва стилът му. Бе с две думи имам симпатия към него и ще се радвам да спечели.
Върнете се в началото Go down
BoRn_2B_GoD
Moderator
BoRn_2B_GoD


Брой мнения : 78
Join date : 20.03.2008
Age : 34

MITB (Дискусии) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MITB (Дискусии)   MITB (Дискусии) EmptyСъб Мар 22, 2008 5:30 pm

juicy_g написа:
Мисля и се надявам да спечели Шелтън. Има качества и ми харесва стилът му. Бе с две думи имам симпатия към него и ще се радвам да спечели.
Че има качества има, но мислиш ли, че ще му дадат победа в мач, в който са хора като Джерико, Кенеди и Пънк? Тъжно е, но май и тази година няма да е неговата. Може би след 10-ина MITB мача най-накрая ще спечели...
Върнете се в началото Go down
http://bireto.blogspot.com/
nexus
Jobber
Jobber
nexus


Брой мнения : 26
Join date : 23.03.2008
Age : 33

MITB (Дискусии) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MITB (Дискусии)   MITB (Дискусии) EmptyНед Мар 23, 2008 7:06 am

Най-скучният Money In The Bank мач се очертава.По всички закони на природата ще го спечели или Kennedy и Jericho.И дано този път кечистите се сработят по-добре отколкото миналата година.Миналогодишният MITB мач не струваше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





MITB (Дискусии) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MITB (Дискусии)   MITB (Дискусии) Empty

Върнете се в началото Go down
 
MITB (Дискусии)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ProWrestling Society :: Изложение :: World Wrestling Entertainment :: WRESTLEMANIA 24-
Идете на: